Sala bankietowa Trzy Korony

Sala Bankietowa

Adres:

Świecie
ul. kwiatowa 2a
kujawsko-pomorskie

Telefon:

508259228

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Sala bankietowa Trzy Korony

to idealne miejsce na imprezy okolicznościowe, wesela, chrzcin, urodzin, czy też innej zabawy taneczne.
sala-weselna-swiecie.pl

Jeśli poszukujesz lokalu w celu zorganizowania okolicznościowej imprezy, wesela, chrzcin, urodzin, czy też innej zabawy tanecznej, to „Trzy Korony” są idealnym miejscem dla Ciebie! Jeśli szukasz wszechstronnego oraz stylowego miejsca o dużej powierzchni, a zarazem niskiej cenie, zapraszamy do Nas. Miejsce to łączy piękno wraz z funkcjonalnością. Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z naszej oferty.

Oferujemy państwu salę bankietową mieszczącą do 110 osób wraz z pełnym wyposażeniem. Dysponujemy również zapleczem kuchennym, a także okazałą posesją kunsztownie ozdobioną. Obiekt nasz jest stworzony z myślą o dużych uroczystościach. Posiadamy parking oraz monitoring, a dojazd do Nas jest niezwykle łatwy.

Głównym walorem, jakim wyróżnia się Nasz obiekt jest cicha i spokojna okolica. Możesz więc być pewny, że nic nie zakłóci ci dobrej zabawy lub też oficjalnego spotkania biznesowego. Ozdobione w nowoczesny sposób sale znacząco umilą Państwu pobyt, natomiast organizowana uroczystość wywrze pozytywne wrażenie na Państwa gościach.


Serdecznie zapraszamy!!!