O nas

Serwis otoSale.pl powstał w 2009 roku, jako odpowiedź na coraz większe zainteresowanie internetowymi ogłoszeniami domów weselnych. W 2013 roku zdecydowaliśmy się na gruntowną przebudowę serwisu, aby dostosować go do szybko rozwijającej się technologii mobilnej.

Użytkownicy najczęściej poszukują obiektów w swojej okolicy. Takich które mogą później szybko obejrzeć osobiście. Dzięki wykorzystaniu geolokalizacji sugerujemy sale w pobliżu miejsca, z którego poszukujący łączy się z Internetem. Geolokalizacja jednocześnie nie utrudnia przeszukiwania innych rejonów naszego kraju, a jedynie podpowiada miejsca najbliższe.

Przeglądanie ofert oraz kontaktowanie się z właścicielami obiektów jest całkowicie darmowe. Staramy się jak najbardziej ułatwić kontakt pomiędzy klientami, a właścicielami obiektów. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby wizyta na otoSale.pl była efektywna i pozostawiła dobre wrażenie. Polecajcie nas swojej rodzinie i znajomym.

Właścicieli domów weselnych, restauracji i innych lokali wynajmowanych na przyjęcia, zachęcamy do dodawania swoich obiektów do naszej bazy. Cały proces rejestracji jest intuicyjny i nie zajmuje więcej niż 5 minut. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na podstronie Dodaj salę.

Chętnie odpowiemy na pytania związane z działaniem serwisu. Piszcie do nas na:

[email protected] lub skorzystajcie z formularza kontaktowego.

Zapraszamy do współpracy,
zespół serwisu otoSale.pl