Sala Bankietowa POEZJA

Dom Weselny

Adres:

Józefosław
ul. Geodetów 27
mazowieckie

Telefon:

885 303 909 ; 725 303 909

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Sala Bankietowa POEZJA

Sala bankietowa POEZJA to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych: wesela, bankiety, imprezy firmowe i wiele innych..
bankietowa-poezja.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowo otwartej Sali Bankietowej Poezja w pobliżu Warszawy w miejscowości Józefosław.

 

Sala Bankietowa Poezja to wyjątkowe, kameralne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, bankietów, a także imprezfirmowych. Wspaniałe nowoczesne wnętrze zachwyci wszystkich uczestników przyjęcia, a wyśmienite potrawy przygotowywane zgodnie z Państważyczeniem zagwarantują powodzenie każdej imprezy, natomiast profesjonalna obsługa pozwoli Państwu oddać się szaleńczej zabawie i poczućnaprawdę wyjątkowo.

Wiemy, jak wyjątkowym wydarzeniem jest ślub, dlatego z przyjemnością zatroszczymy się o jego perfekcyjne przygotowanie. Mogą Państwo liczyć na naszą kompleksową pomoc m.in. w doborze aranżacji sali, menu, muzyki a także we wszystkich przedsięwzięciach mających dodatkowo uatrakcyjnić tą wyjątkową uroczystość.

Do państwa dyspozycji oddajemy przestronną, klimatyzowaną salę mieszczącą do 200 osób oraz drugą do 80 osób. Natomiast w stylowym kąciku na piętrze każdy znajdzie chwilę wytchnienia i relaksu po trudach zabawy.