Rezydencja Przystań

Pensjonat

Adres:

Mysłakowice
ul. Stawowa 9
dolnośląskie

Telefon:

602 824 588

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Rezydencja Przystań

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wszyscy pragniemy, by był to dzień wyjątkowy.
przystan.eu
Hotel i restauracja Przystań znajdują się w Mysłakowicach, 12 km od centrum Jeleniej Góry i 6 km od centrum Karpacza. Za oknami Przystani rozciągają się przepiękne widoki na Sudety, Góry Kaczawskie oraz stawy. 
W skład całego kompleksu wchodzą: hotel, restauracja, chata biesiadna oraz domki-apartamenty. Moc atrakcji dodatkowych, przestronne sale na wesele oraz duża baza noclegowa sprawiają, że Przystań jest idealnym miejscem na organizację wesela czy nawet ślubu plenerowego. Nasze atuty to połączenie walorów kuchni staropolskiej z profesjonalną obsługa i domową atmosferą.
Wiemy, że ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pełen radości, piękna i podniosłych chwil. Dlatego trudno czasem zadbać w tym szczególnym momencie o szereg czynności organizacyjnych, niezbędnych do stosownego uświetnienia tej wspaniałej uroczystości. 
Nasza Firma wychodzi naprzeciw, nam możecie Państwo powierzyć przygotowanie oprawy ceremonii ślubnej i zorganizowanie przyjęcia weselnego. Naszym zamierzeniem jest stworzenie ich na najwyższym poziomie organizacyjnym.
Kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Gwarantujemy Państwu wspaniałą zabawę i wyśmienite jedzenie, wytworną oprawę uroczystości oraz wiele usług dodatkowych. Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług oraz szyk i elegancję.

Realizujemy 5 różnych produktów weselnych:
1. Wesele tradycyjne oparte o menu staropolskie finezyjne
2. Wesele tradycyjne w tygodniu z rabatem
3.Wesele organizowane w "Karczmie za miedzą"
4. Wesele pod Śnieżką
5. Wesele tradycyjne w stylu amerykańskim
Szczegółowe informacje na temat każdego wesela znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. ZAPRASZAMY!