Hotel Puławska Residence***

Hotel

Adres:

Warszawa
ul. Puławska 361
mazowieckie

Telefon:

022 241 75 00

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Hotel Puławska Residence***

Zapraszamy do Hotelu Puławska Residence!
pulawskaresidence.com.pl

Puławska Residence*** Hotel jest idealnym miejscem na organizację najważniejszych dla Państwa uroczystości. Specjalnie z myślą o Parach planujących zawrzeć związek małżeński, przygotowaliśmy ofertę weselną.

Przyjęcia organizowane są  w klimatyzowanych salach bankietowych z naturalnym oświetleniem. Nasze usługi świadczymy z dbałością o szczegóły, a miła obsługa i nienaganny serwis zapewniają doskonałą atmosferę podczas przyjęcia.

Prezenty dla Nowożeńców:

  • Nocleg w luksusowym pokoju podczas nocy poślubnej z możliwością późniejszego wymeldowania się, w którym czekać będzie na Nowożeńców niespodzianka: lampka wina musującego na powitanie Pary Młodej oraz pierwsze małżeńskie śniadanie,
  • Bezpłatny parking w garażu podziemnym dla Pary Młodej.

 Weselna oferta na noclegi:

Dla  gości weselnych oferujemy specjalną cenę pokoi hotelowych:

  • 190 PLN za pokój jednoosobowy,
  • 220 PLN za pokój dwuosobowy.

Cena zawiera śniadanie oraz możliwość korzystania z przyhotelowego Klubu Fitness.

 

Dodatkowo pomagamy w wyborze zespołu muzycznego lub DJ'a, dekoracji sali bankietowej, fotografa i kamerzysty oraz programu artystycznego. Rekomendujemy firmy stale współpracujące z Hotelem na preferencyjnych warunkach.

 

Menu

Menu weselne uzależniamy od Państwa potrzeb oraz upodobań kulinarnych Państwa gości. Dysponujemy propozycjami menu, ale również jesteśmy gotowi je modyfikować.

Każde zapytanie jest rozpatrywane indywidualnie z uwzględnieniem Państwa sugestii tej szczególnej uroczystości, tak aby pozostała miłym i radosnym wspomnieniem.