Sala Bankietowa

Sala Bankietowa

Adres:

Warszawa
ul. Podleśna 61
mazowieckie

Telefon:

691-991-355

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Sala Bankietowa

Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza sala bankietowa Podleśna od wielu lat specjalizuje się organizowaniem imprez cateringowych na miejscu i u klienta.

Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Główny nacisk kładziemy na najwyższą jakość produktów i usług. Dzięki pracy znakomitych kucharzy i doskonałej obsłudze zapewniamy Państwu niezapomniane wrażenia kulinarne i estetyczne.

Posiadamy nowoczesne zaplecze cateringowe na terenie Warszawy, najwyższej klasy sprzęt, który pozwala nam na przewożenie potraw zgodnie z normami unijnymi oraz na sprawną dystrybucję jedzenia podczas bankietów.

Wykwalifikowana kadra pracownicza.

Zależy nam, aby ten szczególny dzień zyskał niepowtarzalną oprawę, stając się niezapomnianym przeżyciem. Dbamy o każdy szczegół, wystrój sali, nakrycia stołów wybrany przez Parę Młodą. Doświadczony personel zapewni fachową obsługę, udzieli odpowiedzi na Państwa wszelkie pytania. Współpracujemy również z firmami branży cukierniczej oraz florystyczno-dekoracyjnej. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i w tym zakresie. Nasze menu składa się z dań tradycyjnych kuchni polskiej i układamy je tak, by spełnić oczekiwania Naszych Gości.

Posiadamy lokal klimatyzowany dwie sale: jedną mieszczącą 120 osób , drugą konferencyjną na ok. 30 osób, duży monitorowany parking mieszczący nie tylko auta osobowe, ale również autokary.

Ogródek na zewnątrz lokalu.