Restauracja & Bar 99

Restauracja / pub

Adres:

Warszawa
ul. Al. Jana Pawła II 23
mazowieckie

Telefon:

22 620 19 99

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Restauracja & Bar 99

Zapewnimy Ci niepowtarzalną elegancję i atmosferę.
Podziel się z nami swoją radością związaną ze ślubem. Pozwól nam zorganizować Twoje przyjęcie! Sprawimy, aby Twoja uroczystość była wyjątkowa i na długo pozostała w pamięci, zarówno Twojej, jak i Twoich gości.

Restauracja 99 to doskonałe miejsce w centrum Warszawy na zorganizowanie stylowego przyjęcia weselnego. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto przyjść właśnie do nas, nie miej wątpliwości. Zorganizujemy magiczne i oryginalne przyjęcie, które na zawsze zapisze się w pamięci Twojej i Bliskich.


Sprawimy, że uroczystość będzie wyjątkowa: pełna smaków kuchni polskiej i międzynarodowej, romantyczna lub rozrywkowa, świetnie obsłużona, z dobraną, nastrojową muzyką. Manager naszej restauracji uwzględni wszystkie Państwa oczekiwania i wymagania – na ich podstawie zaplanuje scenariusz całego przyjęcia: dostosuje menu i wystrój, aby całość zachwycała Gości i Państwa Młodych.


Restauracja przejmuje wszystkie obowiązki organizacyjne, byś Ty mógł w tym wyjątkowym dniu cieszyć się i bawić, a nie martwić o drobiazgi. Każde przyjęcie weselne traktujemy całkowicie indywidualnie. Na ten dzień wnętrze Restauracji 99 zmienimy według Twoich wskazówek. Zapewnimy Ci niepowtarzalną elegancję i atmosferę.


Skontaktuj się z nami.