Piri Piri

Restauracja / pub

Adres:

Kraków
ul. Na Błoniach 7
małopolskie

Telefon:

12 426 02 24

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Piri Piri

Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz obszernym ogrodem sezonowym.

Piri-Piri specjalizuje się w smakach kuchni polskiej oraz portugalskiej. Starannie dobrane przyprawy oraz produkty tworzą niepowtarzalny bukiet doznań kulinarnych. Usytuowanie  lokalu, tuż przy samych Błoniach krakowskich, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, pozwoli na chwilę relaksu i odprężenia. Spokój, przyjazna atmosfera i urozmaicone menu sprawią, że  restauracja stanie się miejscem, do którego wstąpią Państwo nie raz.
Restauracja posiada własną wędzarnię ryb i owoców morza. Wędzenie odbywa się tradycyjną metoda kaszubską, na wyselekcjonowanych i odpowiednio dobranych gatunkach drzew liściastych. Przed przystąpieniem do wędzenia, niektóre gatunki ryb są wcześniej marynowane w  świeżych ziołach oraz soli morskiej. Czas wędzenia jest zależny od rodzaju ryby i trwa  od trzech do czterech godzin- jest to czas niezbędny do uzyskania odpowiedniego smaku, koloru i zapachu ryby.
Serdecznie Zapraszamy

Dysponujemy dużą salą restauracyjną oraz obszernym ogrodem sezonowym, w którym znajduje się Kącik dla naszych najmłodszych gości. Mamy możliwość zorganizowania  imprez plenerowych oraz sportowych, nawet dla tysiąca osób. Restauracja organizuje różnorakie imprezy okolicznościowe, komunie, chrzty, wesela itp. Do 150 miejsc, dodatkowo 100 miejsc w ogródku, parkiet taneczny, parking- 30 miejsc.
Lokal przyjazny matkom z dziećmi- plac zabaw, przewijak. Nasza lokalizacja pozwoli Państwu na swobodną oraz bezpieczną zabawę.