Dom Weselny Tarczek

Dom Weselny

Adres:

Pawłów
ul. Tarczek 124
świętokrzyskie

Telefon:

505 932 148

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Dom Weselny Tarczek

Jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele miało niepowtarzalny klimat to jesteście we właściwym miejscu.
tarczek.pl

Jeżeli chcecie, żeby Wasze wesele miało niepowtarzalny klimat - jesteście we właściwym miejscu. W sercu Gór Świętokrzyskich, w otoczeniu starego sadu, pól i pięknego ogrodu najważniejsza zabawa waszego życia zyska dodatkowy blask.

Do dyspozycji Was i Waszych gości oddajemy dom weselny, gdzie wygodnie może się bawić 200 osób, specjalnie stworzony do spacerów ogród i stary, pełen uroku sad.

Od wiosny do późnej jesieni możecie również korzystać z altany, w której można nie tylko odetchnąć przez chwilę po hucznej zabawie, ale również zorganizować imprezę przy grillu.

Dobra zabawa na weselu to nie tylko muzyka i doskonały dobór sali. To również świetnie dobrany jadłospis, który trafi w gusta naszych gości. Najczęstszym grzechem, popełnianym przez sale weselne jest hołdowanie zasadzie ugiętych stołów, przez co śledź jest najbliższym sąsiadem ciasta, a wędliny stoją tuż przy owocach. Jeszcze trudniej przekonać weselników, że kelnerzy na pewno podadzą alkohol i nie trzeba mieć przed sobą baterii butelek.

Zawsze istnieje problem pogodzenia dwóch poglądów, pierwszego, że wesele robimy dla gości i drugiego, że wesele jest dla Państwa Młodych. W pierwszym przypadku jadłospis ustalamy według najbardziej standardowych upodobań i to się zawsze sprawdza.