Dom Restauracyjny Krokodyl

Restauracja / pub

Adres:

Warszawa
ul. Rynek Starego Miasta 21
mazowieckie

Telefon:

22 635 15 15

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Dom Restauracyjny Krokodyl

to niepowtarzalna elegancja w klasycznym stylu.

W sercu Starego Miasta w Warszawie Magda Gessler otworzyła nowe, wspaniałe miejsce. Z pierwszymi dniami wiosny przebudzony został „Dom Restauracyjny Krokodyl” - nowe dzieło Magdy Gessler. Idealne miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń - przyjęć, bankietów, konferencji biznesowych, niezapomnianych wesel oraz innych okazji. To najpiękniejsze sale w Warszawie, (Sala pod Arkadami, Sala Kominkowa oraz Sala Krokodyl), położone w trzech zabytkowych kamienicach: Wójtowskiej, Wilczkowskiej i Klucznikowskiej.

„Dom Restauracyjny Krokodyl” to niepowtarzalna elegancja w klasycznych wnętrzach, z historią i widokiem na serce Starego Miasta.

„Dom Restauracyjny Krokodyl” stwarza możliwość różnych aranżacji sal na potrzeby organizacji wyjątkowych wydarzeń - przyjęć, bankietów, wesel i innych uroczystości. „Krokodyl” to ponad 240 metrów kwadratowych powierzchni na które składają się 3 sale. Sala pod Arkadami dzielona filarami ma łączną powierzchnię 139 m2, w tym każda z osobna (55 + 25 + 59) m2. Sala Kominkowa to 79 m2 i Sala Krokodyl obok kominkowej o powierzchni 23m2. „Dom Restauracyjny Krokodyl” pomieści ok. 250 osób.