Crown Piast Hotel & Park

Hotel

Adres:

Kraków
ul. Radzikowskiego 109
małopolskie

Telefon:

12 683 26 00

Strona www:

Wyślij e-Mail:

Wyznacz trasę

Crown Piast Hotel & Park

Elegancki hotel z pięknym ogrodem.

Przyjęcie weselne to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięgamy pamięcią. Crown Piast Hotel & Park***** poprzez swój charakter i położenie w otoczeniu ogrodu, jest idealnym miejscem do organizacji tego typu imprez.

 

Elegancki wystrój sal, piękna sceneria ogrodu oraz miła i wykwalifikowana obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca i pozwalają zaproponować różnorodne formy uroczystości, dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

 

Szczególnym powodzeniem wśród naszych Gości cieszą się wytworne przyjęcia w restauracji Anturium, a w okresie letnim także w ogrodzie, pod zadaszeniem obszernego namiotu. Urokliwa sceneria ogrodu wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter tego wydarzenia, a Nowożeńcom dodatkowo służy za wymarzone tło sesji fotograficznych.

 

Hotel posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej i profesjonalnej obsłudze przyjęć weselnych. Zadba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół organizowanego tu przyjęcia. Zatroszczy się o aranżację wnętrz, ceremonię powitalną, miłą atmosferę, a przede wszystkim o wykwintne weselne menu. Dodatkowo, przepiękna sceneria ogrodu z możliwością zorganizowania grilla sprawia, że klimat i atmosfera wesela odbywającego się w Crown Piast Hotel & Park, na długo pozostanie w pamięci Państwa i wszystkich zaproszonych gości.

 

Młoda Para w prezencie od hotelu otrzymuje:

*nocleg ze śniadaniem do łóżka w pokoju Nowożeńców w dniu przyjęcia weselnego

*wykwintną kolację przy świecach z lampką wina w pierwszą rocznicę ślubu

 

Crown Piast Hotel & Park nie zapomniał o Rodzicach i gościach Młodej Pary. Specjalnie z myślą o nich przygotowano specjalne ceny noclegów.

 

Na wszystkie Państwa pytania z przyjemnością odpowie nasz Doradca ds. Sprzedaży.

 

Wystarczy zadzwonić – tel. 12 683 26 60 lub wysłać zapytanie - mail: biuro@hotelpiast.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, zapewniając, iż dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był jednym z najpiękniejszych dni w życiu.